KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13061387
nr 1306 1387
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 33x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:02:15
7/2 22:03:09
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén